Otázky a odpovědi

+ Co je to ResQMe™ Tool?
ResQMe™ je unikátní mobilní bezpečnostní zařízení, které je vyrobeno jako přívěšek na klíče. Tento nový nástroj umožňuje lidem únik při uvěznění ve vozidlech.

+ Jak to funguje?
ResQMe™ je klíčenka s odnímatelným klipem. Při vytažení klipu se odhalí řezačka pásů. Pro aktivaci rozbíječe skla, stačí přitisknout černou hlavu na boční okno a skrytý odpružený hrot okno rozbije.


+ Proč byl vytvořen ResQMe™?
Inspirací bylo kladivo na rozbíjení skel, ResQMe™ je revoluční ruční záchranný nástroj, který je neuvěřitelně silný i přes svou malou velikost. Vzhledem k tomu, že jde o klíčenku, není nutné jej jakkoli instalovat, je vždy k dispozici na dosah ruky!

+ Proč bych měl mít ResQMe™?
Po celé Evropě je zájem pozvednout automobilovou bezpečnost na vyšší úroveň. Je snaha podpořit všechny vyprošťovací nástroje, které snižují pravděpodobnost uvěznění ve voze.

Nikdy nemůžeme být dostatečně připraveni na nečekané, chraňme sebe a své blízké s ResQMe™, je to originální "dárek pro život".

+ Lze jej použít opakovaně?
Ano! ResQMe™ rozbíječ je automatický a může být použit opakovaně. Čepel je velmi trvanlivá a bez problému přeřízne více bezpečnostních pásů. Vše je vyrobeno tak aby byl dosažen maximální výkon!

+ Kde se vyrábí?
ResQMe™ je vyroben v USA a vytvořený z nejkvalitnějších materiálů používaných profesionály. (POZOR na falešné nekvalitní kopie!)

+ Jak je možné ResQMe™ "vyzkoušet"?
Aby se předešlo zraněním, doporučujeme, aby se zkouška ResQMe™ neprováděla na skle. Nejlepších způsob, jak ResQMe™ vyzkoušet je na silné polstrované podložce, jako je časopis, nebo poznámkový blok. Pokud opravdu musíte vyzkoušet ResQMe™ na autoskle, používejte ochranné brýle a rukavice, aby se zabránilo případnému úrazu.

+ Je ResQMe™ testován?
ResQMe™ je testován a schválen na celém světě. Vyzkoušen mnoha organizacemi, jako jsou policejní složky, hasiči a záchranáři. ResQMe™ získal za svou jedinečnost certifikát Německého zkušebního ústavu TÜV a značku CE.

+ ResQMe je ideální pro ...
- Denní cesty do práce, cestování, výlety, autosalóny, půjčovny automobilů ale zejména pro bezpečnostní a záchranné složky.